Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0KI095
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean 0KI095 Lever Locking
Item:
#1137217
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 0KI095 |
| Manufacturer Part # | 0KI095 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 0KI095 Locking Lever, Electrolux Tr22 Tr23 Tr24

