Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0KJ658
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean 0KJ658 Blade Set Slicer 3pcs
Item:
#1137069
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 0KJ658 |
| Manufacturer Part # | 0KJ658 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dito Dean 0KJ658 Blade Set Slicer 3pcs
$102.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 0KJ658 Slicer 3 Piece Blade Set, Electrolux C1 C2 C3 C6 C8 C10 C14

