Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 22-0010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dito Dean 22-0010 Seal Water
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 22-0010 |
| Manufacturer Part # | 22-0010 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 22-0010 Color Black, Material Rubber, Inner Diameter 1 1/16", 27 Mm, Outer Diameter 1 19/32", 40 Mm, Depth 9/32", 7 Mm

