KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 30010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dito Dean 30010 Basket Inner W/lid Vp1 Vp3
| Fits with Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 30010 |
| Manufacturer Part # | 30010 |
| Height | 18.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 10.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 30010 Color White, Material Plastic, Height 17 1/4", 438 Mm, Inner Diameter 17 3/8", 441 Mm, Outer Diameter 17 5/8", 448 Mm, Includes # 223-1252 Lid

