Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 653115(C5C)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean 653115(C5C) Plate Slicing "s" 3/16"
Item:
#1134459
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 653115(C5C) |
| Manufacturer Part # | 653115(C5C) |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 653115(C5C) Size 3/16" Slices, 5 Mm Slices, Includes Storage Bracket

