$508.62
$712.00
Compare Price
You save
$203.38
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean 653737 (C8S) Plate Slicing 5/16" C8 Assy
Item:
#1179488
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | 653737 (C8S) |
| Manufacturer Part # | 653737 (C8S) |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dito Dean 653737 (C8S) Plate Slicing 5/16" C8 Assy
$508.62
$712.00
You save
$203.38
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean 653737 (C8S) Size 5/16" Slices, 8 Mm Slices, Includes Storage Bracket

