Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other J7
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean J7 Plate Grating 9/32"x Coarse
Item:
#1179486
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | J7 |
| Manufacturer Part # | J7 |
| Height | 2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean J7 Size 9/32", 7 Mm


