Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux KI999
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dito Dean KI999 Cap Plastic (black)
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | KI999 |
| Manufacturer Part # | KI999 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean KI999 Color Black, Material Plastic, Inner Diameter 1 1/8", 29 Mm, Outer Diameter 3 1/16", 78 Mm, Includes (3) 1 5/16" Allen Head Screws, Depth 1/2", 13 Mm, Pitch 0.5 Female

