Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other KJ007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean KJ007 Bearing Ball
Item:
#1137219
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | KJ007 |
| Manufacturer Part # | KJ007 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean KJ007 Ball Bearing, Electrolux Tr22 Tr23 Tr24

