$48.93
$53.99
Compare Price
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux KJ050
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean KJ050 Belt Drive "v" Poly Tr21
Item:
#1179525
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | KJ050 |
| Manufacturer Part # | KJ050 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Dito Dean KJ050 Belt Drive "v" Poly Tr21
$48.93
$53.99
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean KJ050 Color Black, Outer Diameter 11 1/2", 292 Mm, Instructions Included Y

