Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other MT12T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dito Dean MT12T Grid Dicing (1/2")
Item:
#1134545
Technical details
| Manufacturer | Dito Dean |
|---|---|
| Model Number | MT12T |
| Manufacturer Part # | MT12T |
| Height | 2" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dito Dean MT12T Size 1/2" Cut, 13 Mm Cut, Includes Wall Bracket

