$372.70
$469.95
Compare Price
You save
$97.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Diversitech D-503 D 503 208/230 Rev Motor Fasco
Item:
#1571000
Technical details
| Manufacturer | Diversitech |
|---|---|
| Model Number | D-503 |
| Manufacturer Part # | D-503 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Diversitech D-503 D 503 208/230 Rev Motor Fasco
$372.70
$469.95
You save
$97.25
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Diversitech D-503 D 503 208/230 Rev Motor Fasco