$47.33
$69.64
Compare Price
You save
$22.31
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont -1197
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont -1197 Dogging Kit Dor O Matic
Item:
#1149901
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | -1197 |
| Manufacturer Part # | -1197 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont -1197 Dogging Kit Dor O Matic
$47.33
$69.64
You save
$22.31
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont -1197 Dogging Kit Dor O Matic