$66.92
$118.14
Compare Price
You save
$51.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 125FV Gas Shut Off Valve 1 1/4"
Item:
#1143842
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 125FV |
| Manufacturer Part # | 125FV |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Dormont 125FV Gas Shut Off Valve 1 1/4"
$66.92
$118.14
You save
$51.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 125FV 1-1/4" Fpt Gas Ball Valve
