$468.80
$591.13
Compare Price
You save
$122.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 16125BP48BX
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 16125BP48BX 1 1/4 Idx48 Gas Conn Mxm
Item:
#1463514
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 16125BP48BX |
| Manufacturer Part # | 16125BP48BX |
| Height | 2.81" |
| Width | 10.31" |
| Depth | 26.56" |
| Weight | 6.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont 16125BP48BX 1 1/4 Idx48 Gas Conn Mxm
$468.80
$591.13
You save
$122.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 16125BP48BX 1 1/4 Idx48 Gas Conn Mxm
