$202.82
$358.04
Compare Price
You save
$155.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 1650BPQ36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 1650BPQ36 Gas Hose Blue 1/2" Dia
Item:
#1151211
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 1650BPQ36 |
| Manufacturer Part # | 1650BPQ36 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dormont 1650BPQ36 Gas Hose Blue 1/2" Dia
$202.82
$358.04
You save
$155.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 1650BPQ36 Gas Hose Blue 1/2" Dia
