$205.96
$363.58
Compare Price
You save
$157.62
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 1675B-60 Gas Connector 3/4" Mpt X 60"
Item:
#1139478
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 1675B-60 |
| Manufacturer Part # | 1675B-60 |
| Height | 3.8" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 19.95" |
| Weight | 2.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dormont 1675B-60 Gas Connector 3/4" Mpt X 60"
$205.96
$363.58
You save
$157.62
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 1675B-60 Gas Connector 3/4" Mpt X 60"
