$402.65
$507.72
Compare Price
You save
$105.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 1675BPQR36 3/4 Dia. 36 Blue Hose Snapfast 1 Elbo
Item:
#2231883
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 1675BPQR36 |
| Manufacturer Part # | 1675BPQR36 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont 1675BPQR36 3/4 Dia. 36 Blue Hose Snapfast 1 Elbo
$402.65
$507.72
You save
$105.07
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 1675BPQR36 3/4 Dia. 36 Blue Hose Snapfast 1 Elbo
