Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Dormont 1675NPFS24 Coated Gas Connector 3/4" Mpt X 24"
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 1675NPFS24 |
| Manufacturer Part # | 1675NPFS24 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 1675NPFS24 3/4" Mpt/fpt X 24" Dormont Corrugated Stainless Steel, Polytec Hose For Stationary Equipment., Antimicrobial Pvc Coated Gas Connector.
