$8.27
$13.27
Compare Price
You save
$5.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont 90-4042 Gas Hose Fitting Female
Item:
#1136869
Technical details
| Fits with Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 90-4042 |
| Manufacturer Part # | 90-4042 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Dormont 90-4042 Gas Hose Fitting Female
$8.27
$13.27
You save
$5.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 90-4042 Gas Female Flare Fitting 3/4" Fpt X 3/4" Flare
