$159.46
$211.65
Compare Price
You save
$52.19
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont B100R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont B100R 1" Quick Disconnect
Item:
#1463523
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | B100R |
| Manufacturer Part # | B100R |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont B100R 1" Quick Disconnect
$159.46
$211.65
You save
$52.19
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont B100R 1" Quick Disconnect
