$298.65
$376.57
Compare Price
You save
$77.92
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN16100BP60
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN16100BP60 1 X 60 Gas Conn
Item:
#1463526
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN16100BP60 |
| Manufacturer Part # | CAN16100BP60 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 60" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN16100BP60 1 X 60 Gas Conn
$298.65
$376.57
You save
$77.92
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN16100BP60 1 X 60 Gas Conn