$581.89
$733.71
Compare Price
You save
$151.82
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN16125BPQSR36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN16125BPQSR36 Mfg Safety System Kit 1 1/4 Dia. 36 Blue
Item:
#1463348
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN16125BPQSR36 |
| Manufacturer Part # | CAN16125BPQSR36 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 37" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN16125BPQSR36 Mfg Safety System Kit 1 1/4 Dia. 36 Blue
$581.89
$733.71
You save
$151.82
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN16125BPQSR36 Mfg Safety System Kit 1 1/4 Dia. 36 Blue