$224.50
$283.07
Compare Price
You save
$58.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1650BPQ48
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN1650BPQ48 1/2 X 48 Gas Connector W
Item:
#1463350
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1650BPQ48 |
| Manufacturer Part # | CAN1650BPQ48 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 43" |
| Weight | 3.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN1650BPQ48 1/2 X 48 Gas Connector W
$224.50
$283.07
You save
$58.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1650BPQ48 1/2 X 48 Gas Connector W