$251.70
$317.39
Compare Price
You save
$65.69
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1650KIT48
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN1650KIT48 Kit [rdc48 050fv 2/050e]
Item:
#1463353
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1650KIT48 |
| Manufacturer Part # | CAN1650KIT48 |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 27" |
| Weight | 6.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN1650KIT48 Kit [rdc48 050fv 2/050e]
$251.70
$317.39
You save
$65.69
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1650KIT48 Kit [rdc48 050fv 2/050e]