$192.29
$242.47
Compare Price
You save
$50.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1675BP36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN1675BP36 3/4 X 36 Gas Conn 3/4m X
Item:
#1463357
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1675BP36 |
| Manufacturer Part # | CAN1675BP36 |
| Height | 1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN1675BP36 3/4 X 36 Gas Conn 3/4m X
$192.29
$242.47
You save
$50.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1675BP36 3/4 X 36 Gas Conn 3/4m X