$273.60
$344.98
Compare Price
You save
$71.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1675BP48
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont CAN1675BP48 3/4 X 48 Gas Conn 3/4m X
Item:
#1463533
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1675BP48 |
| Manufacturer Part # | CAN1675BP48 |
| Height | 5" |
| Width | 8" |
| Depth | 54" |
| Weight | 3.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont CAN1675BP48 3/4 X 48 Gas Conn 3/4m X
$273.60
$344.98
You save
$71.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1675BP48 3/4 X 48 Gas Conn 3/4m X
