$217.53
$604.78
Compare Price
You save
$387.25
(64%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont DOR1675KIT48 Dormont Hose Kit 3/4" X 48"
Item:
#1140029
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | DOR1675KIT48 |
| Manufacturer Part # | DOR1675KIT48 |
| Height | 2.75" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 6.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dormont DOR1675KIT48 Dormont Hose Kit 3/4" X 48"
$217.53
$604.78
You save
$387.25
(64%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont DOR1675KIT48 Dormont Hose Kit 3/4" X 48"
