$662.35
$835.18
Compare Price
You save
$172.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont FPMD75FFKITQ 3/4" Flopro Md Gas Flow Kit With Quick D
Item:
#2231944
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | FPMD75FFKITQ |
| Manufacturer Part # | FPMD75FFKITQ |
| Height | 5.6" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 4.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont FPMD75FFKITQ 3/4" Flopro Md Gas Flow Kit With Quick D
$662.35
$835.18
You save
$172.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont FPMD75FFKITQ 3/4" Flopro Md Gas Flow Kit With Quick D
