Free Shipping
Free Shipping
$12,077.09
$21,319.72
Compare Price
You save
$9,242.63
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont GI-200-K 200gpm Greaseinterceptor Large Capacity
Item:
#2234024
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | GI-200-K |
| Manufacturer Part # | GI-200-K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 400 lbs |
| Weight | 400 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont GI-200-K 200gpm Greaseinterceptor Large Capacity
$12,077.09
$21,319.72
You save
$9,242.63
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont GI-200-K 200gpm Greaseinterceptor Large Capacity