$404.41
$509.94
Compare Price
You save
$105.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont H100BIP48MM
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dormont H100BIP48MM 1 X 48 Steam Conn
Item:
#1462929
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | H100BIP48MM |
| Manufacturer Part # | H100BIP48MM |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont H100BIP48MM 1 X 48 Steam Conn
$404.41
$509.94
You save
$105.53
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont H100BIP48MM 1 X 48 Steam Conn