Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont H50BIP2Q48 Steam Connector 1/2 Dia. 48 L 2 Way Q
Item:
#2231789
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | H50BIP2Q48 |
| Manufacturer Part # | H50BIP2Q48 |
| Height | 2.7" |
| Width | 16.65" |
| Depth | 22.05" |
| Weight | 3.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont H50BIP2Q48 Steam Connector 1/2 Dia. 48 L 2 Way Q
About this item
Product Details
Product Details
Dormont H50BIP2Q48 Steam Connector 1/2 Dia. 48 L 2 Way Q
