$267.21
$336.94
Compare Price
You save
$69.73
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont LFF-DST4-S10S-R Deck Mount Faucet 4" Adjustable Center
Item:
#2231795
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | LFF-DST4-S10S-R |
| Manufacturer Part # | LFF-DST4-S10S-R |
| Height | 3.25" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont LFF-DST4-S10S-R Deck Mount Faucet 4" Adjustable Center
$267.21
$336.94
You save
$69.73
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont LFF-DST4-S10S-R Deck Mount Faucet 4" Adjustable Center