$118.00
$208.30
Compare Price
You save
$90.30
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont LFW37QD Quick Disconnect Water 3/8"
Item:
#1180980
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | LFW37QD |
| Manufacturer Part # | LFW37QD |
| Height | 3.12" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dormont LFW37QD Quick Disconnect Water 3/8"
$118.00
$208.30
You save
$90.30
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont LFW37QD 2-way Coupling Shuts Off Water At Equipment And Supply., Includes Coupling And Nipple., 3/8" Fpt
