$67.32
$84.89
Compare Price
You save
$17.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont RV48CL-32 1/2" Convertible Gas Regulator
Item:
#2231895
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | RV48CL-32 |
| Manufacturer Part # | RV48CL-32 |
| Height | 2.85" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont RV48CL-32 1/2" Convertible Gas Regulator
$67.32
$84.89
You save
$17.57
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont RV48CL-32 1/2" Convertible Gas Regulator
