$105.43
$186.09
Compare Price
You save
$80.66
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont SM50 Swivel 1/2"
Item:
#1136413
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | SM50 |
| Manufacturer Part # | SM50 |
| Height | 2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Dormont SM50 Swivel 1/2"
$105.43
$186.09
You save
$80.66
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont SM50 1/2" Super-swivel 360 Degree Multi-plane Fitting, 1/2 Psig Max
