Free Shipping
Free Shipping
$9,849.12
$17,386.67
Compare Price
You save
$7,537.55
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dormont WD-75-A 75gpm Grease Interceptor Semi Automatic
Item:
#2234121
Technical details
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | WD-75-A |
| Manufacturer Part # | WD-75-A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 170 lbs |
| Weight | 170 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dormont WD-75-A 75gpm Grease Interceptor Semi Automatic
$9,849.12
$17,386.67
You save
$7,537.55
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dormont WD-75-A 75gpm Grease Interceptor Semi Automatic