Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 94854
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dough X Press 94854 Knob
Item:
#1463884
Technical details
| Manufacturer | Dough X Press |
|---|---|
| Model Number | 94854 |
| Manufacturer Part # | 94854 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dough X Press 94854 Knob
