Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 1101097041 Safety Cover Assembly Dpr3000
Item:
#1463560
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 1101097041 |
| Manufacturer Part # | 1101097041 |
| Height | 6.25" |
| Width | 14.6" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 1101097041 Safety Cover Assembly Dpr3000
$359.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 1101097041 Safety Cover Assembly Dpr3000