Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 1101217174 Power Cord Jacket 12/3 Sjtow
Item:
#1185275
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 1101217174 |
| Manufacturer Part # | 1101217174 |
| Height | 2.75" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 1101217174 Power Cord Jacket 12/3 Sjtow
$108.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 1101217174 Power Cord Jacket 12/3 Sjtow

