Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
DoughPro 11016650 Handle Socket Dp1100/dp2000
Item:
#1185277
Technical details
| Manufacturer | DoughPro |
|---|---|
| Model Number | 11016650 |
| Manufacturer Part # | 11016650 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
DoughPro 11016650 Handle Socket Dp1100/dp2000
