Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 11017511605223 Control Digital Dp2300 Blaze Only (rev
Item:
#1463593
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 11017511605223 |
| Manufacturer Part # | 11017511605223 |
| Height | 2" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 11017511605223 Control Digital Dp2300 Blaze Only (rev
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 11017511605223 Control Digital Dp2300 Blaze Only (rev
