Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 110230010 Air Line External System (blaze Pizza) (
Item:
#1462940
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 110230010 |
| Manufacturer Part # | 110230010 |
| Height | 3.75" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 110230010 Air Line External System (blaze Pizza) (
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 110230010 Air Line External System (blaze Pizza) (
