Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 110249065
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 110249065 Dp1300 Lower Platen Stud
Item:
#1185279
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 110249065 |
| Manufacturer Part # | 110249065 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 110249065 Dp1300 Lower Platen Stud

