Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 11025452120 Switch Power 120 Volt Dp600x
Item:
#1463718
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 11025452120 |
| Manufacturer Part # | 11025452120 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 11025452120 Switch Power 120 Volt Dp600x
$61.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 11025452120 Switch Power 120 Volt Dp600x