Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 110573175 Power Cord 12/3 Sjtow 105c Nema 6 30p W
Item:
#1463728
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 110573175 |
| Manufacturer Part # | 110573175 |
| Height | 2.75" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 110573175 Power Cord 12/3 Sjtow 105c Nema 6 30p W
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 110573175 Power Cord 12/3 Sjtow 105c Nema 6 30p W
