Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 11086074 Piston Assy Dp3300 Rev. C
Item:
#1463746
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 11086074 |
| Manufacturer Part # | 11086074 |
| Height | 6.35" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 11086074 Piston Assy Dp3300 Rev. C