$13.05
$20.95
Compare Price
You save
$7.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 110942520 Relay Mechanical 30a
Item:
#1149005
Technical details
| Fits with Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 110942520 |
| Manufacturer Part # | 110942520 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Doughpro 110942520 Relay Mechanical 30a
$13.05
$20.95
You save
$7.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 110942520 Relay Mechanical 30a

