Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro 3040404 Elbow 90 Deg Street 1/4 Dp13
Item:
#1463768
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | 3040404 |
| Manufacturer Part # | 3040404 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 5 lbs |
| Weight | 5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro 3040404 Elbow 90 Deg Street 1/4 Dp13
$22.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro 3040404 Elbow 90 Deg Street 1/4 Dp13