Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Doughpro BH51618134G5 Bolt Hex 5/16 18 X 1 3/4 Gr5 D
Item:
#1463399
Technical details
| Manufacturer | Doughpro |
|---|---|
| Model Number | BH51618134G5 |
| Manufacturer Part # | BH51618134G5 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Doughpro BH51618134G5 Bolt Hex 5/16 18 X 1 3/4 Gr5 D
About this item
Product Details
Product Details
Doughpro BH51618134G5 Bolt Hex 5/16 18 X 1 3/4 Gr5 D